Centrum staveb a financí

Stavební poradenství

  Chcete stavět dům či provádět rekonstrukci pomůžeme Vám s výběrem vhodné nabídky. Provedeme za Vás průzkum trhu, sjednocení nabídek do uceleného projektu dle Vašich požadavků. Možnost prověření vhodného financování. Zkompletování podkladů pro vyřízení potřebných povolení u úřadů a orgánů státní správy. Přímý technický dozor stavby. Dlouhodobá spolupráce na Vašich projektech jak po finanční stránce, tak po stavební.

  • Příprava rekonstrukce nebo revitalizace 

  Projdeme Váši nemovitost, zhodnotíme stav a navrhneme potřebnou rekonstrukci, kterou spolu probereme a do detailu dořešíme. Zhodnotíme možný postup prací a navrhneme spolu možné financování stavby či opravy.      

  • Porovnání nabídek a výběr té nejvhodnější pro Vaše účely     

  Připravené podklady zadáme stavebníkům a vybereme pro Vás nejvhodnější nabídku. V případě výhrady k řemeslníkům řešíme jejich okamžitou náhradu. Naší zásadou je, že není výhoda nejlevnější nabídka. Proto trváme na předložení vhodných referencí.

  • Vyřízení administrativní činnosti

  Rádi vyřídíme veškeré administrativní úkony, které jsou spojeny s výstavbou nebo rekonstrukcí. Všichni dobře známe fronty a vyčítavé pohledy úředníků. Těchto věcí Vás ušetříme a vše zařídíme.

  • Technický dozor investora  

  Jako Váš zástupce na stavbě dbáme na správné provedení stavby dle norem a předpisů. Kontrola smlouvy o dílo a dodržení harmonogramu prací. Jednoznačně doporučujeme 10% pozastávka z ceny o dílo do doby odstranění všech nedokončených prací a kolaudace díla. Odsouhlasení fakturace zhotovitele dle prostavěnosti.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode